KONST / Litografier / Färglitografi 13162069
nr 1316 2069
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Färglitografi, Mosebacke Torg, Stockholm. Signerad, HC-upplaga. Motivet: 44x54 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 30 mars 2020
kl 20:09:10
1.000 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
Elis Ryberg
Läs mer om Elis Ryberg